Filtry
Variante

Umywalki

Projekt łazienki można zindywidualizować i nadać mu osobisty charakter dzięki różnorodności wzorów na Washbasins. Umywalki nablatowe do odpowiedniej szafki podumywalkowej, umywalki na postumencie do designerskiej łazienki i umywalki podwieszane, które znajdą miejsce nawet w najmniejszym pomieszczeniu. Ale nie tylko w projektach, ale także w materiałach, umywalki nablatowe i wiszące umywalki, a także umywalki na postumencie, charakteryzują się różnorodnością. Umywalki nablatowe są dostępne w wersji szklanej, ceramicznej lub z kamienia naturalnego. To samo dotyczy umywalek na postumencie i umywalek podwieszanych, które, podobnie jak umywalki nablatowe, przekonują jako ekskluzywne i nowoczesne umywalki szklane, klasyczne atrakcyjne umywalki ceramiczne lub luksusowe umywalki z kamienia naturalnego.   

Wybór materiału na umywalki nablatowe lub umywalki na postumencie, i na umywalki podwieszane ma duży wpływ na projekt pokoju i ma duży wpływ na atmosferę. Możesz skoncentrować się na umywalce, która pasuje do wielkości i wystroju pomieszczenia i przyciąga wzrok w małych, średnich lub dużych łazienkach . Umywalki na postumencie wykonane ze szkła lub ceramiki, ale także z kamienia naturalnego, są hołdem dla przytulności i harmonii atmosfery, szczególnie w luksusowych łazienkach ze światłem dziennym. Umywalki wiszące lub umywalki nablatowe są dostępne w różnych rozmiarach, co oznacza, że mogą być stosowane w dużych i małych łazienkach i mogą być skoordynowane z resztą wyposażenia. Umywalki wiszące w szczególności nie są związane z szafką podumywalkową, co oznacza, że nie zajmują miejsca na podłodze i radzą sobie ze stabilnym montażem na ścianie. W przypadku umywalki na postumencie lub umywalki nablatowej, podłoga nie jest wolna i jest zajęta albo przez podstawę umywalki na postumencie, albo niezbędną szafkę dolną do umywalki nablatowej. Jeśli nie chcesz zagracać przestrzeni pod umywalką, powinieneś preferować umywalki wiszące i możesz wybierać spośród różnych materiałów, rozmiarów, kształtów i kolorów do umywalek wiszących.  

Niezależnie od tego, czy w łazience znajdują się umywalki nablatowe czy wiszące, czy umywalki na postumencie dają przewagę pod względem wzornictwa i wydajności, klienci mogą dokonywać indywidualnych wyborów w zależności od swoich potrzeb i odpowiednio wybierać spośród szerokiej gamy umywalek na postumencie, wiszących umywalki i umywalki nablatowe. Umywalka na postumencie może być bardzo indywidualna nie tylko w kształcie i materiale, ale także w konstrukcji stopy . Umywalki na postumencie z harmonijnie biegnącą stopą, która rozszerza się w kierunku podłogi są szczególnie popularne i dobrze komponują się z wanną, która jest również wolnostojąca w pomieszczeniu. W przypadku umywalki nablatowej wymagana jest odpowiednia szafka podumywalkowa, która pasuje do umywalki nablatowej pod względem wielkości i tekstury panelu górnego i zapewnia optymalne przechowywanie. Umywalki wiszące są najłatwiejsze w użyciu. Chociaż umywalki wiszące są głównie spotykane w mniejszych łazienkach, mogą być również używane w dużych łazienkach, podobnie jak umywalka na postumencie lub umywalka nablatowa. W przypadku większych rodzin, dwie wiszące umywalki umieszczone obok siebie są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także bardzo praktyczne i zaprojektowane z myślą o funkcjonalności. 

Różnorodność w zakresie klasycznych lub indywidualnych umywalek nablatowych, umywalek podwieszanych i umywalek na postumencie pozwala na zakup w oparciu o własne wyobrażenia o wymarzonej łazience. Niezależnie od tego, czy umywalka na postumencie zostanie wybrana jako umywalka ceramiczna, czy jako umywalka na postumencie ze szkła lub kamienia naturalnego, każda osoba może zdecydować o swoich preferencjach oraz projekcie podłogi i ścian w łazience . To samo dotyczy umywalek podwieszanych i nablatowych wykonanych ze szkła, ceramiki lub kamienia naturalnego, które stają się prawdziwym przyciągającym wzrok elementem łazienki. Duży wybór umywalek na postumencie, umywalek nablatowych i umywalek podwieszanych wykonanych z różnych materiałów i w różnych kształtach sprawia, że nie musisz spędzać dużo czasu na szukaniu pożądanego projektu na umywalki nablatowe, umywalki na postumencie lub umywalki podwieszane na .