Filtry


WC i bidet

Łazienka jest jednym z pomieszczeń w domu lub mieszkaniu, z którego korzysta się codziennie. Może być oazą wellness lub miejscem relaksu. Oprócz aspektów wizualnych, wybór odpowiednich i optymalnych mebli odgrywa decydującą rolę. Obecnie łazienkę lub toaletę dla gości można zaprojektować na wiele różnych sposobów. Dostępnych jest wiele nowoczesnych opcji projektowych, które sprawią, że łazienka stanie się przytulnym pomieszczeniem. Oprócz wanny, lustra, umywalki i półek lub szafek oferujących miejsce do przechowywania, kluczowy jest wybór odpowiedniego systemu WC. Tutaj opcji jest naprawdę wiele. Już od dawna standardowy wariant WC nie wystarcza. Ci, którzy dążą do ekskluzywności, wyruszają na poszukiwania idealnego i efektywnego wyposażenia do swojej łazienki.

Nawet typowa i popularna toaleta stojąca ma teraz nowoczesny i współczesny design. Niezależnie od tego, czy ma uderzający kształt z prostymi liniami, czy z zaokrąglonymi elementami, WC na postumencie oferuje aktualne propozycje projektowe, które można doskonale zintegrować z każdą koncepcją mieszkalną. Niezależnie od tego, czy jest to wolnostojąca toaleta ze zintegrowaną spłuczką, czy oddzielny system spłukiwania, wolnostojąca toaleta jest dziś daleka od standardu. Tutaj technologia odgrywa nie bez znaczenia rolę obok korzyści wizualnych. Automatyczne pokrywy WC, które opuszczają się powoli po naciśnięciu, a tym samym cicho zamykają WC, są popularnymi detalami, które są wybierane przy wyborze odpowiedniego WC .

Innym nowoczesnym wariantem jest podwieszana toaleta. Integruje się wizualnie płynnie z koncepcją łazienki. Zamontowana bezpośrednio na ścianie, podwieszana toaleta wydaje się niemal unosić w powietrzu. Zaletą jest prześwit uzyskany dzięki temu wariantowi. Podwieszana toaleta oferuje możliwość znacznego ułatwienia sprzątania łazienki. Na przykład, dzięki prześwitowi, zamiatanie jest łatwe, szybkie i bez przeszkód. Sama wisząca toaleta jest równie łatwa w czyszczeniu. Zredukowane do najważniejszych rzeczy, czyszczenie jest łatwe. Modne wzory, takie jak zaokrąglony wygląd lub kanciaste proste linie są również możliwe dzięki wiszącej toalecie. Pisuar jest niezwykle popularny, zwłaszcza w toaletach dla gości. Szeroka gama wzorów pisuarów oferowanych przez producentów na stronie ułatwia ich integrację z łazienką.

Warianty z pokrywą lub bez pokrywy oraz liczne kształty ułatwiają znalezienie odpowiedniego pisuaru. Możliwe są również zintegrowane lub oddzielne systemy spłukiwania . Nic nie stoi na przeszkodzie elastyczności podczas wyposażania łazienki . Dyskretne projekty, które wydają się proste, są jednocześnie niezwykle eleganckie. Nawet w małych pomieszczeniach można znaleźć odpowiedni pisuar . Bidet dopełnia higieniczną, nowoczesną łazienkę. Jeśli chcesz wyjątkowego luksusu w swojej łazience, nie powinieneś obejść się bez bidetu . Jeśli w łazience jest wystarczająco dużo miejsca, bidet może być ekskluzywnym dodatkiem do łazienki. Dostępne są w pełni funkcjonalne warianty. Mechanizm cichego domykania jest również dostępny dla bidetu, jeśli jest to pożądane. Klasyczne warianty są nadal dostępne bez pokrywy.

Klasyczny bidet stojący lub element zawieszany na ścianie, możliwy jest szeroki zakres wariantów . Obecnie w ultranowoczesnych bidetach instalowane są nawet podgrzewacze siedziska .