Filtry
Bidetarmatur Zweigriffbidet
Prod.-Nr.: BEN10323

249,10 zł*
Einhebel Bidetarmatur
Prod.-Nr.: BEN10326

277,30 zł*
Variante
HamburgArt 103 Waschtischarmatur Waschtisch Einhebelmischer
Prod.-Nr.: BEN10302.2
Grundfarbe: Chrom

469,53 zł*
Variante
HamburgArt 103 Waschtischarmatur Waschtisch Einhebelmischer
Prod.-Nr.: BEN10302.1
Grundfarbe: Gold

469,53 zł*

Zamontuj i odpływ

Każda łazienka staje się również biżuterią dzięki wysokiej jakości armaturze. Ponieważ dzięki wysokiej jakości, błyszczącym bateriom umywalkowym, bateriom wannowym i bateriom prysznicowym, łazienka , która została urządzona z wielką dbałością o szczegóły, prezentuje się z najlepszej strony. Wielu producentów oferuje baterie umywalkowe, a także baterie wannowe i baterie prysznicowe w jednolitym wzornictwie. Właściciele domów mogą wybierać między dopasowanymi bateriami umywalkowymi , bateriami wannowymi i bateriami prysznicowymi lub kolorową mieszanką baterii nad każdą umywalką. Istnieją jednak nie tylko błyszczące baterie do pryszniców , baterie umywalkowe i baterie wannowe. Matowe metale są również coraz częściej używane do baterii umywalkowych, prysznicowych i wannowych. Wybór baterii umywalkowych, wannowych i prysznicowych jest bardzo duży, ponieważ właściciele domów stają się coraz bardziej wymagający.

Wszystkie baterie umywalkowe, baterie wannowe i baterie prysznicowe powinny być montowane dokładnie tak, jak chcesz pod prysznicem, nad wanną i na umywalkach . Dlatego dostępne są również pozłacane baterie umywalkowe, baterie do pryszniców i baterie wannowe. W zależności od stylu wnętrza łazienki, właściciele domów mogą również zdecydować się na baterie wannowe, baterie prysznicowe i baterie umywalkowe z emaliowanymi i porcelanowymi pokrętłami. Gama wariantów od wszystkich międzynarodowych producentów w dziedzinie baterii umywalkowych , baterii wannowych i baterii prysznicowych jest prawie nie do opanowania. Wszystkie metale można łączyć z dowolnymi dekoracjami , o ile elementy te są wodoodporne. Zarówno nowoczesne baterie umywalkowe, baterie wannowe i armatura prysznicowa, jak i tradycyjne modele są poszukiwane przez klientów ze wszystkich krajów świata. Wybór armatury prysznicowej, baterii umywalkowych i baterii wannowych jest zawsze indywidualną decyzją, która nie zna granic. Piękno jest w oku patrzącego - to powiedzenie odnosi się oczywiście również do wszystkich baterii umywalkowych, wannowych i prysznicowych .  Nowoczesne baterie umywalkowe, prysznicowe i wannowe są solidnie wykonane i mają długą żywotność.

Innowacyjne modele są również bardzo łatwe w montażu. Najlepiej jednak zlecić profesjonalistom montaż pięknych baterii umywalkowych, wannowych i prysznicowych, aby nikt nie musiał martwić się o zarysowania . Dbanie o baterie umywalkowe, baterie prysznicowe i baterie wannowe jest również dziecinnie proste. Dzięki dobremu środkowi czyszczącemu i miękkiej ściereczce, wysokiej jakości baterie umywalkowe, wannowe i prysznicowe można wyczyścić do połysku w mgnieniu oka. Wewnętrzne syfony można również łatwo wyczyścić w kilku prostych krokach i, jeśli to konieczne, wymienić na nowy, niedrogi syfon. Krany zapewniają dopływ zimnej i ciepłej wody w łazience, dlatego wiele modeli ma również małą niebieską kropkę i małą czerwoną kropkę na pokrętle. Niebieska kropka umożliwia przepływ zimnej wody, a czerwone pokrętło dostarcza ciepłą wodę. Z reguły kurki zimnej wody są montowane po prawej stronie umywalek i pryszniców. Jednak coraz większą popularnością cieszą się również krany obrotowe .

Zamiast dwóch pokręteł, krany te mają tylko jedną dźwignię, którą można obrócić na dowolną stronę. Po prostu podnosząc dźwignię, woda już płynie do umywalki lub brodzika. Krany to kwestia zaufania. Dobrą jakość można również rozpoznać po pięknym wzornictwie i wykonaniu z dobrych materiałów. Nowe baterie umywalkowe, baterie do pryszniców i baterie wannowe zapewniają czystą przyjemność podczas mycia rąk, brania prysznica i kąpieli od wczesnego rana do późnej nocy . Ponieważ piękne rzeczy cieszą wszystkich członków rodziny.