Filtry

Meble łazienkowe & akcesoria

W nowoczesnej łazience meble są nie tylko praktyczne dla przyborów łazienkowych, ale także ucztą dla oczu. Jasne kolory oraz ekstrawaganckie kształty i wzory definiują wizerunek mebli łazienkowych harmonijnie dopasowanych do potrzeb. Często niewielkie pomieszczenie nie jest zagracone meblami, a umieszcza się w nim jedynie najpotrzebniejsze rzeczy. Tutaj szafki powinny mieć wystarczająco dużo miejsca na ręczniki, przybory do makijażu i wszystkie produkty do pielęgnacji włosów, a także codziennej pielęgnacji ciała. Wnętrze łazienki jest dodatkowo wzbogacone o małe półki i inne akcesoria. Tworzą one miejsce na niezbędne przedmioty codziennego użytku. Wraz z dopasowaną armaturą, meble łazienkowe są nieodzownym elementem codziennego życia. 

Podobnie jak w przypadku mebli łazienkowych, istnieją znaczne różnice w wyposażeniu pryszniców, wanien i umywalek. Czy potrzebujesz prostej główki prysznicowej czy regulowanej deszczownicy? Czy kran na umywalce powinien być wyposażony w duży czy mały kran? Zakup kranu jest zawsze zależny od gustu klienta i lokalnych warunków, takich jak przepływowy podgrzewacz wody lub zaopatrzenie w ciepłą wodę. Nowoczesne krany do wanien, pryszniców i umywalek to jednouchwytowe baterie do regulacji temperatury wody. Jednak nadal istnieje wiele baterii z zaworem zimnej wody i zaworem ciepłej wody. W tym przypadku klient może wybierać spośród szerokiej gamy armatury, aby dopasować ją do swoich indywidualnych potrzeb.

Obecnie istnieją również duże różnice w WC. Niektórzy klienci preferują konwencjonalną toaletę stojącą, podczas gdy inni przysięgają na toaletę wiszącą . W przypadku obu modeli istnieje rozróżnienie między toaletą z niskim spłukiwaniem a toaletą z niskim spłukiwaniem. Jeśli fekalia wpadną do syfonu w toalecie o niskim spłukiwaniu, fekalia są zbierane w stopniu wypełnionym niewielką ilością wody . Syfon znajduje się z przodu urządzenia o niskim spłukiwaniu i z tyłu urządzenia o niskim spłukiwaniu . Niezależnie od tego, czy jest to toaleta naścienna czy stojąca, z płaskim spłukiwaniem czy z niskim spłukiwaniem, wszystkie rodzaje toalet mają swoje zalety i wady. Również w tym przypadku klient ostatecznie decyduje na podstawie gustu i okoliczności z szerokiej gamy opcji.