Filtry
Variante
Element frontowy kabiny prysznicowej do natrysków i łazienek o szerokości od 90 do 140cm
Prod.-Nr.: BEN10142
Farbe: Chrom-Optik | Größe: 90 cm

2 255,53 zł*
Variante
Element natryskowy na poziomie podłogi „Fundo Plano” ze zintegrowanym odpływem 160x100cm
Prod.-Nr.: BEN10130.2
Höhe: 90 mm

Warianty 3 242,53 zł*
3 571,53 zł*
Variante
Element natryskowy zlicowany z podłogą „Fundo Plano” ze zintegrowanym odpływem 120x120cm
Prod.-Nr.: BEN10126.2
Höhe: 90 mm

Warianty 3 050,30 zł*
3 524,53 zł*
Variante
Variante
Pokrywa odpływu odpływu prysznicowego System odpływu prysznicowego LINE-A z ramką 19mm
Prod.-Nr.: BEN10102
Größe: 50 cm | Oberfläche: Gebürstet

916,03 zł*

Kabiny prysznicowe

W przypadku indywidualnej koncepcji łazienki, nowoczesne kabiny prysznicowe pokazują swoje umiejętności w zakresie projektowania i funkcjonalności w równym stopniu. Prysznice znajdują odpowiednie miejsce w dużych i małych łazienkach. W zależności od koncepcji pomieszczenia, prysznice stanowią praktyczne rozwiązanie, które spełnia indywidualne życzenia.

Różne rodzaje pryszniców mogą być niepozornie zintegrowane z łazienką lub przyciągać wzrok w przestronnych łazienkach. W narożniku znajdziesz narożne kabiny prysznicowe, które poradzą sobie również z niewielką ilością miejsca w małych łazienkach . Specjalny kształt ćwierćkolistych pryszniców jest również nowoczesny i atrakcyjny. W dzisiejszych czasach prysznice nie służą już tylko do higieny osobistej, ale są ważną częścią atmosfery w łazience. Klasyka - Prysznice narożne Prysznice narożne charakteryzują się niewielkim zapotrzebowaniem na miejsce. Praktyczny kształt pryszniców narożnych można łatwo dostosować, zwłaszcza w małych łazienkach . Funkcjonalny charakter pryszniców narożnych można podkreślić za pomocą odpowiedniego mechanizmu drzwi .

Teksturę ścian prysznica narożnego można wybrać zgodnie z osobistymi upodobaniami. Przezroczyste, matowe lub z detalami , parawany prysznicowe w prysznicach narożnych służą nie tylko jako kabina prysznicowa, ale także jako element dekoracyjny w koncepcji łazienki. Dzięki kabinie prysznicowej prysznice są oddzielone od otoczenia, aby chronić przed rozpryskami wody . Szklany parawan prysznicowy może zapewnić dodatkowe światło w narożnych kabinach prysznicowych. Prysznice narożne mają praktyczne wejście do pomieszczenia mokrego. Zwłaszcza, gdy rano nie ma wystarczająco dużo czasu, prysznice narożne pokazują swoje użyteczne funkcje. Prysznice narożne często mają kwadratowy kształt, ale prostokątne prysznice narożne mogą być również odpowiednim rozwiązaniem do łazienki w domu . Prysznice na poziomie podłogi są w modzie i oferują rozwiązanie bez barier, szczególnie dla osób starszych. Brodzik prysznicowy może służyć jako podstawa dla pryszniców narożnych , dzięki czemu koncepcja wybranych pryszniców narożnych może być spójnie zaplanowana . Oprócz wysokiego poziomu komfortu, prysznice bez brodzika oferują również łatwe czyszczenie. Dzięki temu kąpiel pod prysznicem staje się jeszcze przyjemniejsza, ponieważ prawidłowa pielęgnacja pryszniców chroni przed osadzaniem się kamienia. Ponadto, narożne prysznice na poziomie podłogi mogą podkreślać przestronny i nowoczesny wygląd, czyniąc prysznice atrakcją .  Prysznice ćwierćokrągłe - piękny kształt i funkcjonalne prysznice Przyciągający wzrok kształt pryszniców ćwierćokrągłych jest mało powszechny i dobrze pasuje do nowoczesnej łazienki.

Zakrzywione drzwi prysznicowe i zakrzywiona kabina prysznicowa pryszniców ćwiartkowych nie pozwalają na narożniki, a tym samym mogą zaokrąglić atmosferę w łazience. Prysznice ćwiartkowe są również stosowane w narożnikach. To sprawia, że prysznice czterokątne są atrakcyjne dla małych łazienek. Mechanizm drzwiowy pryszniców czterokątnych powinien być dobrany zgodnie z wymaganiami. Różne modele pryszniców czterokątnych oferują szeroki wybór dla niemal każdego gustu. Łazienka coraz częściej staje się pomieszczeniem, w którym panuje przyjemna atmosfera, więc prysznice takie jak prysznice czterokątne mogą uzupełnić domową oazę wellness. Brodzik ćwiartkowy jest podstawą pryszniców ćwiartkowych.
Prysznice ćwiartkowe ze wspornikami mogą być indywidualnie łączone, ale popularne są również prysznice ćwiartkowe na poziomie podłogi. Pozbawione barier zalety pryszniców kwadrantowych na poziomie podłogi umożliwiają łatwy dostęp . Wejście do prysznica na poziomie podłogi powinno być zaplanowane w taki sposób, aby umożliwić korzystanie z wózka inwalidzkiego lub rollatora.

Dzięki kwadratowym kabinom prysznicowym można optymalnie wykorzystać przestrzeń w łazience. Wysokiej jakości zawiasy dodatkowo poprawiają wygląd kabin prysznicowych. Spójne i zaokrąglone prysznice kwadratowe nadają łazience nowoczesny wygląd.