Filtry
Bidetarmatur Zweigriffbidet
Prod.-Nr.: BEN10323

249,10 zł*

W obszarze wanien, umywalek i pryszniców istnieją ogromne różnice pod względem wzornictwa i kolorystyki. Wanna nie musi już być prostokątna. Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca , możesz również zdecydować się na wannę okrągłą lub narożną. Umywalki w są również duże, małe, owalne, prostokątne, kwadratowe itp. kształty i oczywiście umywalki, które są wpuszczane w meble łazienkowe. Podobnie istnieją różne rodzaje pryszniców. Idealny jest bezbarierowy dostęp do kabiny prysznicowej z parawanem prysznicowym z pleksiglasu. Oczywiście jest też tradycyjny brodzik z zasłoną prysznicową lub prysznic w wannie. Również w tym przypadku portfel i warunki lokalne, tj. dostępna przestrzeń, mają decydujące znaczenie dla decyzji dotyczącej indywidualnego prysznica lub wanny. Klient ma również swobodę wyboru spośród szerokiej gamy kolorów.

Łazienka staje się szczególnie ekstrawagancka dzięki saunie i strefie hydromasażu. Tutaj możesz relaksować się do woli. W strefie sauny i jacuzzi znajduje się również duży wybór różnych modeli. Sauna i jacuzzi mogą być zintegrowane z meblami łazienkowymi lub stanowić oddzielną strefę. Proste wanny z hydromasażem można na przykład zintegrować z wannami, a komora dla 1 lub 2 osób w łazience służy jako sauna w ograniczonej przestrzeni. Wyobraźnia nie ma granic w dziedzinie saun i wanien z hydromasażem, a to samo dotyczy przedziału cenowego : Nie ma prawie żadnych górnych granic!

Niezależnie od tego, jak wyposażona jest łazienka, nie każdy ma wystarczająco dużo miejsca lub kapitału na saunę i wannę z hydromasażem , musi ona zadowolić użytkowników i być praktyczna. Ponadto, podczas korzystania z łazienki powinno panować dobre samopoczucie. Jeden lub dwa akcesoria często pomagają to osiągnąć

Oferujemy produkty marek 2CA, Abu, Aco, Alape, Althea, Ascot, BCU, Bette, Bongio, Bossini, Bravat, Bugnetese, Caliedo, Carbia, Catalano, Cermica Dolomi, Dallmer, Damixa, Dornbracht, Drain4you, Duravit, Eco Ceramica, Omco, Emotion, ESS Easy drain, Fantini, Gazzini, Geberit, Geesa, Gira, Grohe, Grumbach, Hansa, Hansgrohe, Heimeier, Hightech, HSK, Hüppe, Illbruck, Jasba, Jomo, Kaldewei, Keramag,Kermi, Keuco, Kludi, KOH-I-NOOR, Laufen, Lithofin, Manifattura, Mapei, MArmi, Meuersberger, Mepa, Nuevo, Ottofond,Oventrop, ProMed,Radaway, Ramon Soler, Repabad, Revigres, Rhomtuft, Riho, Schell, Sealskin, Settecento, Sicis, Smedbo, Steinberg, Tece, Tellkamp, Thebalux, Tipp, Trend. Vi, Ulith, Viega, Villeroy & Boch, Wenko, Zehnder
Nasz sklep internetowy jest otwarty 24 godziny na dobę. Przeglądaj w wolnej chwili i zamawiaj - wszystko, czego potrzebujesz do swojej łazienki i sauny . Wszystko to w zaciszu Twojego biurka lub urządzenia mobilnego . 
Oprócz humanitarnych  kosztów dostawy, zapewniamy krótkie trasy transportowe i bezpieczną dostawę cennych ładunków. Wykazujemy przejrzystość wobec naszych klientów i w ten sposób budujemy wzajemne zaufanie.

Nasz serwis telefoniczny z przyjemnością doradzi Ci i odpowie na wszelkie pytania dotyczące Twojego zamówienia. Nasz profesjonalnie przeszkolony personel znajdzie dla Ciebie rozwiązanie. 
Tel: +49 40 20916893
Możesz również skontaktować się z nami przez e-mail. 
E-mail: info@benkos.de

Z pewnością znajdziesz coś dla siebie w naszym sklepie internetowym . Jeśli jednak jakiegoś produktu nie ma w asortymencie lub masz specjalne życzenie, wyślij nam wiadomość e-mail, a my zajmiemy się nim.